aboutus

SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD

SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD
1 2
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki: Shihe sanitarne
Ilość pracowników: 5~10
Coroczne wyprzedaże: 2000000-500000
Rok założenia: 2013
pc Export: 70% - 80%
O nas
Wprowadzenie

Słynna w Szanghaju International Trade Co., Ltd. zwana ZMKJ to kompleksowa firma handlowa;Zainwestowaliśmy w wiele projektów przemysłowych, w tym w sprzęt sanitarny, półprzewodniki, chipy optyczne, produkty elektroniczne i zaawansowany sprzęt.Armatura sanitarna jest obecnie produkowana przez naszą własną fabrykę Wenzhou Shihe Sanitary Ware Co., Ltd.Firma OEM ShiHe powstała od 2007 roku, od 2019 roku, aby zajmować się eksportem.Fabryka zajmuje powierzchnię około 2000 metrów kwadratowych, a moce przerobowe wahają się od zgrubnej obróbki sprzętu po montaż gotowych produktów.
Główna produkcja i przetwarzanie pojedynczego kranu zimnej wody, produkty są eksportowane głównie do Azji Południowo-Wschodniej, Ameryki Południowej, Europy i innych krajów. Głównym materiałem jest mosiądz, stop cynku i stal nierdzewna.

Zawsze przestrzegamy zasad „jakości, ceny, wydajności i kredytu”, rygorystycznie egzekwujemy standardy jakości każdego produktu, osiągamy wzajemnie korzystne ceny oraz skutecznie rozwiązujemy problemy klientów i efektywność dostaw, tak aby osiągnąć sumienie, które nigdy nie traci wiara.


Po latach rozwoju nasze doskonałe produkty i usługi zdobyły zaufanie klientów krajowych.Postaraj się być gotowym na sprostanie większym możliwościom i wyzwaniom związanym z eksportem i oczekuj rozwoju wraz z większą liczbą partnerów.

 

Chiny SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD profil firmy 0

 

Historia

SHANGHAI FAMOUS TRADE CO., LTD Należy do WENZHOU SHIHE Sanitary Ware Hardware Co., LTD; który jest profesjonalną manufakturą sanitarną z doskonałą technologią i bogatym doświadczeniem produkcyjnym od ponad 10 lat w Chinach. ZMSH specjalizuje się w bateriach kuchennych, kranach umywalkowych i innych produktach sanitarnych.Dzięki ciągłym badaniom i rozwojowi OUBAO znajduje się w czołówce trendów technologicznych i projektowych baterii kuchennych. Nasze produkty są specjalnie zaprojektowane do warunków wodnych i środowiskowych na każdym rynku, na którym działamy. Posiadamy certyfikaty CE, CUPC, NEF, LOW-LEAD, których produkty są zgodne z międzynarodowymi normami jakości i wykorzystują nietoksyczne materiały o niskiej zawartości ołowiu w fajkach wodnych, aby chronić Twoje zdrowe picie. OUBAO co pół kwartału wprowadza nowe produkty zgodnie z aktualnymi trendami rynkowymi i zapotrzebowaniem, aby pomóc naszym klientom wykorzystać przewagę na rynku. ZMSH Faucet jest zgodny z koncepcją badawczo-rozwojową polegającą na zwracaniu uwagi na wodę w gospodarstwie domowym, ochronie zdrowia rodziny w ramach misji produktu, łączeniu innowacyjnego projektu z praktyczną wydajnością, aby tworzyć konkurencyjne produkty sanitarne dla klientów na całym świecie.

Usługa

Nasze produkty objęte są 3-5 letnią gwarancją, a jeśli w tym czasie wystąpią jakiekolwiek problemy z jakością, możemy je bezpłatnie wymienić.
Jeśli zakupiony przedmiot różni się od zamówienia, poniesiemy Twoją stratę.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, niezwłocznie odpowiemy.

 

P: Ile lat gwarancji jakości dla twoich baterii?

zapewniamy 3-5 lat quality gwarancja na kran mosiężny i 1-2 lata gwarancji jakości na kran cynkowy według różnych poziomów jakości

potwierdzono, że wadliwy został spowodowany przez nas, jesteśmy gotowi zaoferować bezpłatne części zamienne i koszty transportu

 

P: Czy Twoja fabryka może wydrukować nasze logo / markę na produkcie?

Nasza fabryka może wydrukować laserowo logo klienta na produkcie za zgodą klientów, którą klienci muszą nam dostarczyć

list upoważniający do używania logo, aby umożliwić nam drukowanie logo klienta na produktach.

 

Q.Czy Twoja fabryka ma możliwości projektowania i rozwoju, potrzebujemy niestandardowych produktów?

Pracownicy naszego działu badawczo-rozwojowego mają duże doświadczenie w branży baterii i mają ponad 10-letnie doświadczenie.Możemy zrobić

produkty spersonalizowane specjalnie dla Ciebie;uprzejmie prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

 

P: Jakie są Twoje możliwości produkcyjne w fabryce?

Współpracowaliśmy z wieloma doskonałymi dostawcami, m.in.możemy produkować produkty do30000 jednostki na miesiąc.

 

 

Nasz zespół

Chiny SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD profil firmy 0

Szczegóły kontaktu